• (063) 700 47 70
  • (067) 360 11 88
  • (050) 300 38 80
  • (044) 580 12 28


Цифрове телебачення

Послуга "IPTV-телебачення"- це доступ до більш ніж 90-ти українських і зарубіжних телеканалів у найвищій цифровій, у тому числі в HD якості.

Телебачення доступно, як в складі тарифних пакетів, або у вигляді окремого пакету!

Пакет каналів включає в себе найпопулярніші українські та світові телеканали різної спрямованості: спортивні, дитячі, музичні, фільмові, інформаційні, розважальні та пізнавальні. Зі списком телеканалів можна ознайомитися нижче.

Телебачення це:

ЯКІСНО. Можливість переглядати найпопулярніші телеканали в максимально високій якості і чіткості зображення навіть на самому великому екрані телевізора;

- ЕКОНОМНО. Вартість пакету Інтернет+ТВ значно економніше, ніж купувати ці послуги окремо;

- ЕСТЕТИЧНО. Тепер можна забути про супутникові тарілки, що псують вигляд фасаду, аналогових антенах на балконах чи дахах будинків, а також падінні якості сигналу при погіршенні погодних умов. Все це пережитки минулого! Навіть у найгіршу погоду IPTV працює однаково якісно;

- ЗРУЧНО І КОМФОРТНО. Тепер Ви абсолютно не прив’язані до місця, де встановлений Ваш телевізор. Свої улюблені телепередачі Ви можете дивитися, не відриваючись від домашніх справ, на планшеті або ноутбуці на кухні, на вулиці і навіть пересуваючись по дому.

Для автоматичного оновлення складу телеканалів ми рекомендуємо прописувати в плеєрі гіперпосилання на список телеканалів - http://tv.uic.in.ua/playlist.m3u

Якщо ж Ваш пристрій не підтримує можливість прописати гіперпосилання в форматі .m3u , ви можете скачати плейлист перейшовши за даним посиланням.

Для встановлення на ПК (операційна система Windows), перейдіть, будь-ласка, за цим посиланням та встановіть Плеєр на Ваш компьютер.

Послуга надається відповідно до умов Ліцензії провайдера програмної послуги НР №00763-п, виданої ТОВ «Українське медіа агентство» 14 грудня 2018 Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися до Контакт-центру Української інтернет компанії або замовити послугу виклику технічного фахівця, який Вам налаштує зображення на телевізорі.

Доступ для перегляду телевізійних програм універсальної програмної послуги надається безкоштовно